Strona główna » Ładowarki » Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6ACOryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6ACOryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6ACOryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6ACOryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6ACOryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6ACOryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC
Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC

Oryginalna ładowarka SkyRC iMAX B6AC

SkyRC

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 14,00 zł

Numer katalogowy: 7

Kod producenta: SK-100008

Stan magazynowy:

Cena: 189,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Recenzje produktu (0)

Oryginalność ładowarki potwierdzona jest hologramem na spodniej stronie. Dzięki numerom znajdującym się na hologramie pod zdrapką, możliwe jest potwierdzenie jej oryginalności na stronie producenta.

UWAGA !!!      Ładowarka posiada w zestawie instrukcję w języku polskim.

 

Ładowarka iMAX B6AC to szybka i prosta w obsłudze ładowarka akumulatorów NiCd/NiMh oraz akumulatorów litowych.

 

Podwójne zasilanie

Ładowarka iMAX B6AC posiada wbudowany zasilacz, dzięki czemu może być zasilana bezpośrednio z sieci 230V AC. Posiada również wejście dla zasilacza 11-18V DC dzięki czemu możliwe jest użycie zewnętrznego zasilacza lub podłaczenie do akumulatora.

 

 

Zoptymalizowane oprogramowanie operacyjne.

iMAX B6AC posiada funkcję AUTO, która kontroluje szybkość ładowania podczas ładowania i rozładowywania. W przypadku akumulatorów litowych, może to zapobiec przegrzaniu, które może prowadzić do eksplozji z powodu złego ustawienia parametrów przez użytkownika. Ładowarka auotmatycznie rozłączy obwod i rozpocznie alarm w przypadku jakiejkolwiek awarii. Wszystkie tryby pracy tej ładowarki są kontrolowane automatycznie w celu osiągnięcia maksymalnego bezpieczeństwa. Wszystkie ustawienia mogą być konfigurowane przez użytkownika.


 

 

Maksymalne bezpieczeństwo 
Delta-peak: automatyczny program zakończenia w oparciu o zasadę wykrywania napięcia Delta-peak. Gdy napięcie akumulatora przekracza próg, proces zostanie zakończony automatycznie.

Automatyczne ograniczenie prądu ładowania: Można ustawić górny limit prądu ładowania podczas ładowania akumulatorów NiCd lub NiMH. Funkcja ta przydatna jest do ładowania akumulatorów NiMH o niskiej impedancji i mocy w trybie ładowania "AUTO". 
 

Ograniczenie temperatury.

Wewnętrzna reakcja chemiczna akumulatora może spowodować, że temperatura baterii wzrośnie podczas ładowania. Jeśli limit temperatury zostanie osiągnięty, proces ładowania zostanie zakończony. Funkcja ta jest dostępna po podłączeniu opcjonalnej sondy temperatury, która nie jest załączona do ładowarki.

Duża moc i wydajność.


 

iMAX B6AC posiada maksymalną moc wyjściową 50W. Dzięki temu posiada możliwość ładowania lub rozładowania do 15 ogniw NiCd / NiMH lub 6 ogniw litowych z maksymalnym prądem 5.0A.


 

Maksymalna moc ładowarki.

Rzeczywista maksymalna moc ładowarki jest automatycznie ograniczona do 50 W, więc nie jest możliwe przekroczenie maksymalnej mocy ładowarki. Maksymalna moc rozładowywania wynosi około 5W. Prąd rozładowywania ograniczony jest przez ładowarkę oraz wewnętrzny czujnik termiczny. Jeżeli wewnętrzna temperatura przekroczy 80 stopni Celsjusza, ładowarka zatrzyma proces oraz komunikat "TEMP OVER ERR " pokaże się na wyświetlaczu LCD. W takim przypadku należy zmniejszyć prąd rozładowywania.


 

Wewnętrzny niezależny balanser akumulatorów litowych.

iMAX B6AC posiada wewnętrzny balanser ogniw. Nie jest konieczne podłączenie zewnętrznego balansera.
 

Równoważenie poszczególnych ogniw podczas ładowania oraz rozładowywania.

Podczas rozładowywania iMAX B6AC może monitorować i wyrównywać napięcie każdego ogniwa akumulatora indywidualnie. Jeżeli napięcie pojedynczego ogniwa jest nieprawidłowe pojawi się komunikat o błędzie i proces zakończy się automatycznie.


 

Możliwość dostosowania do różnych typów akumulatorów litowych.

iMAX B6AC jest dostosowana do różnych rodzajów baterii litowo, takich jak Li-ion, LiPo i nowej serii akumulatorów LiFe.


 

Tryby "Fast" i "storage" akumulatorów litowych.

Istnieją różne metody ładowania akumulatorów litowych. "Fast" zmniejsza czas ładowania podczas gdy metoda "storage" kontroluje końcowe napięcie akumulatora. Ta metoda jest najlepsza do długotrwałego przechowywania i chroni żywotność baterii.

 


 

Przechowywanie danych ładowania.

iMAX B6AC może przechowywać dane z pięciu różnych akumulatorów. Użytkownik może ustawić parametry ładowania / rozładowywania dla danego typu akumulatorów i załadować te ustawienia, aby naładować akumulator bez dodatkowego programowania. 
 

Cykliczne ładowanie / rozładowywanie akumulatorów.

Można ustawić do 5 cykli ładowania / rozładowywania.


 

 

Analiza danych na PC za pomocą portu USB.

Dla ekspertów technicznych, iMAX B6AC oferuje program na komputery PC za pomocą którego można wykonać analizę charakterystyki akumulatorów przez port USB. Możliwe jest uzyskanie wykresu napięcia, prądu, pojemności i krzywych temperatury. Program pokazuje również indywidualne napięcie każdego ogniwa w akumulatorach litowych. (Oprogramowanie do analizy i przewód USB nie są wliczone w cenę)

 

 

Specyfikacja:

Napięcie zasilania AC: 100-240V
Napięcie zasilania DC: 11-18V
Moc ładowania: Max. 50W
Moc rozładowywania: 5W
Prąd ładowania: 0.1-5.0A
Prąd rozładowywania: 0.1-1.0A
Prąd balansera Li-po: 300mA/ogniwo
Liczba ogniw NiCd/NiMH: 1-15 ogniw
Liczba ogniw Li-ion/Fe/Po: 1-6 ogniw
Napięcie akumulatora Pb/żelowy: 2-20V
Waga netto: 575g
Wymiary: 135x144x36mm

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Polecamy produkty

PAYU
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu